C ile başlayan ilaçlar » Sandoz » CANTABILIN 400 MG 30 TABLET

CANTABILIN 400 MG 30 TABLET

 • İlaç Firması :
  SANDOZ
 • Barkod :
  8699516019280
 • Fiyatı :
  6,53TL
 • SB.atc:
  A05AX02
 • Etkin madde :
  himekromon
 • ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA
  A05 SAFRA KESESİ VE KARACİĞER
  A05A SAFRA KESESİ
  A05AX Diğer
  A05AX02 himekromon

himekromon etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Antispazmodik.
Yetişkinde 3x1.

Etkileşim; metoklopramid.

Yan etkiler; diyare.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

himekromon etkin maddesini içeren ilaçlarİlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.