F ile başlayan ilaçlar » Tripharma » FITO INTERTULLE 40 GR

FITO INTERTULLE 40 GR

 • İlaç Firması :
  TRIPHARMA
 • Barkod :
  8699772990231
 • Fiyatı :
  10,41TL
 • SB.atc:
  D09AA
 • Etkin madde :
  tritikum vulgare + etilenglikol monofenilether
 • ATC SINIFLAMASI - D - DERMATOLOJİKLER
  D03 YARA ÜLSER TEDAVİSİ
  D03A SKATRİZANLAR
  D03AX Diğer
  D03AXX2 tritikum vulgare + etilenglikol monofenilether

tritikum vulgare + etilenglikol monofenilether etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Skatrizan.
Günde 1-2 kez.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

tritikum vulgare + etilenglikol monofenilether etkin maddesini içeren ilaçlarİlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.