H ile başlayan ilaçlar » Kocak Farma » HEPA-ORNITAT 5G/10ML INFUZYON KONSANTRESI 10 AMPUL

HEPA-ORNITAT 5G/10ML INFUZYON KONSANTRESI 10 AMPUL

 • İlaç Firması :
  KOCAK FARMA
 • Barkod :
  8699828760221
 • Fiyatı :
  344,54TL
 • SB.atc:
  A05BA
 • Etkin madde :
  l-ornithin l-aspartat
 • ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA
  A05 SAFRA KESESİ VE KARACİĞER
  A05B KARACİĞER
  A05BA Karaciğer tedavisi
  A05BA06 l-ornithin l-aspartat

l-ornithin l-aspartat etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Hiperamonyakemili hepatik ensefalopatilerde, lipotropik.
Saatte enfazla 5mg infüzyon günde 4 ampul.

Gebelik kategorisi B.

Kontrendikasyon; şiddetli renal yetmezlik.

Yan etkiler; bulantı, kusma...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Kısıtlamalar

Parenteral formları (İç Hastalıkları veya Pediatri Uzmanları veya erişkin/pediatri gastroenteroloji uzman hekimi tarafından Sağlık Bakanlığınca onaylanmış endikasyonlarında reçete edilir) sadece yatan hastalarda,
oral formları; iç hastalıkları veya pediatri uzman hekimi veya erişkin/pediatri gastroenteroloji uzman hekimi tarafından düzenlenen uzman hekim raporuna dayanılarak bu hekimlerce Sağlık Bakanlığınca onaylanmış endikasyonlarında reçete edilir.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.


İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.