H ile başlayan ilaçlar » Bilim Ilac » HYALGAN İNTRAARTİKÜLER 1 ENJEKTÖR

HYALGAN İNTRAARTİKÜLER 1 ENJEKTÖR

 • İlaç Firması :
  BILIM ILAC
 • Barkod :
  8699569950011
 • Fiyatı :
  133,61TL
 • SB.atc:
  M09AX01
 • Etkin madde :
  sodyum hiyalüronat
 • ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
  M09 DİĞER KAS İSKELET SİSTEMİ İLAÇLARI
  M09A DİĞER KAS İSKELET SİSTEMİ İLAÇLARI
  M09AX Diğer
  M09AX01 sodyum hiyalüronat

sodyum hiyalüronat etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Diz osteoartritinin semptomatik tedavisinde, doku lubrikanı.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

sodyum hiyalüronat etkin maddesini içeren ilaçlarİlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.