M ile başlayan ilaçlar » Novartis » MEBUCAIN NANELI 20 PASTIL

MEBUCAIN NANELI 20 PASTIL

 • İlaç Firması :
  NOVARTIS
 • Barkod :
  8699504110401
 • Fiyatı :
  15,42TL
 • SB.atc:
  R02AA06
 • Etkin madde :
  setilpridinyum klorid
 • ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ
  R02 BOĞAZ
  R02A BOĞAZ
  R02AA Antiseptikler
  R02AA06 setilpridinyum klorid

setilpridinyum klorid etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Ağız ve boğaz enfeksiyonlarında antiseptik.
Günde birkaç defa pastil veya gargara.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

setilpridinyum klorid etkin maddesini içeren ilaçlarİlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.