O ile başlayan ilaçlar » Biosel » OTOMYGEN 5 MG 10 ML DAMLA

OTOMYGEN 5 MG 10 ML DAMLA

 • İlaç Firması :
  BIOSEL
 • Barkod :
  8699788620016
 • Fiyatı :
  2,61TL
 • SB.atc:
  S02AA14
 • Etkin madde :
  gentamisin -otolojik
 • ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
  S02 OTOLOJİK İLAÇLAR
  S02A ANTİENFEKTİFLER
  S02AA antienfektifler
  S02AA14 gentamisin -otolojik

gentamisin -otolojik etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Protein sentezi inhibitörü aminoglikozid grubu antibiyotik.
Günde 4-5 defa 1-2 damla.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

gentamisin -otolojik etkin maddesini içeren ilaçlarİlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.