S ile başlayan ilaçlar » Johnson&johnson » SIBELIUM 5 MG 50 TABLET

SIBELIUM 5 MG 50 TABLET

 • İlaç Firması :
  JOHNSON&JOHNSON
 • Barkod :
  8699593015274
 • Fiyatı :
  10,9TL
 • SB.atc:
  N07CA03
 • Etkin madde :
  flunarizin
 • ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
  N07 DİĞER SİSNİR SİSTEM İLAÇLARI
  N07C ANTİVERTİGO İLAÇLAR
  N07CA Antivertigo ilaçlar
  N07CA03 flunarizin

flunarizin etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Migren profilaksisi ve vestibüler sisteme ait fonksiyon bozukluğuna bağlı vertigoda, antivertigo.

Kontrendikasyon; depresyon, parkinson veya başka ekstrapiramidal hastalık.

Etkileşim; SSS depresanları, alkol.

Yan etkiler; sersemlik, halsizlik, kilo artışı, depresyon, ekstrapitramidal belirtiler, dispepsi, bulantı, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

flunarizin etkin maddesini içeren ilaçlarİlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.