V ile başlayan ilaçlar » I.e Ulagay » VERMAZOL 100 MG 30 TABLET

VERMAZOL 100 MG 30 TABLET

mebendazol etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Antinematodal antihelmintik.
Ascariazis, necatoriazis, ankilostomiazis, trichuriasiste 2 x 100mg. Enterobiosiste 100mg tek doz. Teniazis trichinoziste 2-3 x 100-400mg.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, ülseratif kolit, karaciğer fonksiyon bozukluğu.

Etkileşim; karbamazepin, fenitoin.

Yan etkiler; karın ağrısı, diyare, bulantı, yüksek dozlarda karaciğer enzim düzeylerinde artış, lökopeni, alopesi, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

mebendazol etkin maddesini içeren ilaçlarİlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.