ERAXIS 100 MG İNF. ÇÖZ. İÇİN TOZ İÇEREN 1 FLAKON VE ÇÖZÜCÜ

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:anidulafungin
ATC: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK)
J02 SİSTEMİK ANTİMİKOTİKLER
J02A SİSTEMİK ANTİMİKOTİKLER
J02AX Diğer
J02AX06 anidulafungin
SB.atc:J02AX06
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: PFİZER İLAÇLARI LTD. ŞTİ.
Barkod :8699532277978
Satış Fiyatı:1100.67 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:14 Ocak 2022
Paylaş:

anidulafungin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

İnvaziv kandidiyazis tedavisinde, antimikotik.
İlk gün 200 mg yükleme dozu , ardından da günde 100 mg.

Gebelik kategorisi C.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, fruktoz intoleransı.

Yan etkiler; trombositopeni, koagülopati, hiperkalemi, hipokalemi, hipomagnezemi, hiperglisemi, hiperkalsemi, hipernatremi, konvülsiyon, baş ağrısı, görme bozukluğu, aritmi, yüz kızarması, diyare, karaciğer fonksiyon testinde anormallik, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ERAXIS Hakkında Kısa Bilgi

ERAXIS 100 MG İNF. ÇÖZ. İÇİN TOZ İÇEREN 1 FLAKON VE ÇÖZÜCÜ, PFİZER İLAÇLARI LTD. ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 100 MG anidulafungin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ERAXIS , piyasada 1100.67 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699532277978 dir.

ERAXIS , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J02 SİSTEMİK ANTİMİKOTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J02AX06 ve ATC adı anidulafungin dır. İlacın 6 adet eş değer ilacı bulunur.

ERAXIS hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.