FLUORESCITE %10 ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN 12 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:fluoressein
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR
S01J DİAGNOSTİK AJANLAR
S01JA Boyayıcı ajanlar
S01JA01 fluoressein
SB.atc:S01JA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ALCON LABORATUVARLARI TİC. A.Ş.
Barkod :8699760751400
Satış Fiyatı: Mevcut değil

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:15 Mayıs 2021
Paylaş:

fluoressein Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Fundus ve iris diagnostik anjiografi ve skopisinde boyar madde.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

FLUORESCITE Hakkında Kısa Bilgi

FLUORESCITE %10 ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN 12 FLAKON, ALCON LABORATUVARLARI TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 12 adet 100 MG/ML fluoressein etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. FLUORESCITE , piyasada satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699760751400 dir.

FLUORESCITE , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S01JA01 ve ATC adı fluorescein dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

FLUORESCITE hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.