HIVENT 200 MG/245MG FILM KAPLI TABLET (4 TABLET)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:tenofovir disoproksil + emtrisitabin
ATC: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK)
J05 SİSTEMİK ANTİVİRALLER
J05A DİREKT ETKİLİ ANTİVİRALLER
J05AR HIV tedavisi kombinasyonları
J05AR03 tenofovir disoproksil + emtrisitabin
SB.atc:J05AR03
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: İLKO İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Barkod :8699680091662
Satış Fiyatı:295.06 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:25 Haziran 2022
Paylaş:

tenofovir disoproksil + emtrisitabin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

HIV 1'de antiviral kombinasyon.
Yetişkinde 1 x 1.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Etkileşim; didanozin, lamivudin.

Yan etkiler; hipofosfatemi, baş dönmesi, baş ağrısı, diyare, bulantı, kreatin kinaz artışı, nötropeni, nefrotoksisite, karaciğer enzimlerinde yükselme, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

HIVENT Hakkında Kısa Bilgi

HIVENT 200 MG/245MG FILM KAPLI TABLET (4 TABLET), İLKO İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 4 adet 245+200 MG tenofovir disoproksil + emtrisitabin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. HIVENT , piyasada 295.06 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699680091662 dir.

HIVENT , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J05 SİSTEMİK ANTİVİRALLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J05AR03 ve ATC adı tenofovir disoproxil and emtricitabine dır. İlacın 7 adet eş değer ilacı bulunur.

HIVENT hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.