IMATENIL 100 MG 120 KAPSUL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:imatinib
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01X DİĞER
L01XE Protein kinaz inhibitörleri
L01XE01 imatinib
SB.atc:L01EA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: LOGUS İLAÇ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Barkod :8697934150240
Satış Fiyatı:3969.61 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:23 Ekim 2021
Paylaş:

imatinib Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Protein kinaz inhibitörü, antineoplastik.
1 x 400-600mg - 2 x 400mg.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Yan etkiler; bulantı, diyare, miyalji, kramp, allerjik reaksiyonlar, sıvı retansiyonu, kalp yetmezliği, böbrek yetmezliği, kemik iliği depresyonu, hepatotoksisite...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

IMATENIL Hakkında Kısa Bilgi

IMATENIL 100 MG 120 KAPSUL, LOGUS İLAÇ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 120 adet 100 MG imatinib etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. IMATENIL , piyasada 3969.61 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8697934150240 dir.

IMATENIL , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01EA01 ve ATC adı imatinib dır. İlacın 24 adet eş değer ilacı bulunur.

IMATENIL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.