MAJEZIK PLUS % 0.25 + 0.12 GARGARA 200 ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:flurbiprofen + klorheksidin
ATC: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ
R02 BOĞAZ
R02A BOĞAZ
R02AX01x1 flurbiprofen + klorheksidin
SB.atc:R02AX
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SANOVEL İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Barkod :8699536640020
Satış Fiyatı:21.75 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:05 Haziran 2021
Paylaş:

MAJEZIK PLUS Hakkında Kısa Bilgi

MAJEZIK PLUS % 0.25 + 0.12 GARGARA 200 ML, SANOVEL İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 200 adet 0,25+0,12 % flurbiprofen + klorheksidin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. MAJEZIK PLUS , piyasada 21.75 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699536640020 dir.

MAJEZIK PLUS , ATC sınıflamasının R - SOLUNUM SİSTEMİ kategorisinde ve R02 BOĞAZ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu R02AX ve ATC adı Other throat preparations dır. İlacın 5 adet eş değer ilacı bulunur.

MAJEZIK PLUS hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.