OMEGUARD %30 + %15 YUMUSAK JELATIN KAPSUL (30 KAPSUL)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:omega-3
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C10 LİPİD METABOLİZMASINA ETKİLİ İLAÇLAR
C10A LİPİD METABOLİZMASINA ETKİLİ İLAÇLAR
C10AX Diğer
C10AX06 omega-3
SB.atc:C10AX06
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: TERRA İLAÇ VE KİMYA SAN. TİC. A.Ş.
Barkod :8699792192516
Satış Fiyatı:41.04 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:01 Mayıs 2021
Paylaş:

omega-3 Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Doğal balık yağlarından konsantre edilen Omega-3 çok doymamis yag asitleri.

Gebelik kategorisi C.

Etkileşim; antikoagulanlar.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

OMEGUARD Hakkında Kısa Bilgi

OMEGUARD %30 + %15 YUMUSAK JELATIN KAPSUL (30 KAPSUL), TERRA İLAÇ VE KİMYA SAN. TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 1000+200 MG omega-3 etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. OMEGUARD , piyasada 41.04 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699792192516 dir.

OMEGUARD , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C10 LİPİD METABOLİZMASINA ETKİLİ İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C10AX06 ve ATC adı omega-3-triglycerides incl. other esters and acids dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

OMEGUARD hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.