PROLEUKIN IV FLAKON 18x106 IU/ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:aldeslökin
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L03 İMMÜNOSTİMÜLANLAR
L03A İMMÜNOSTİMÜLANLAR
L03AC İnterlökinler
L03AC01 aldeslökin
SB.atc:L03AC01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NOVARTİS SAĞLIK GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Barkod :8699504790757
Satış Fiyatı:837.71 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:21 Ocak 2022
Paylaş:

aldeslökin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Metastatik renal hücreli karsinomda, rekombinant insan interlökin-2.
5 gün süreyle sürekli enfüzyon şeklinde 24 saatte m2 başına 18 x 106 I.U. (1 mg), bundan sonraki 2-6 gün ilaçsız geçirilir, daha sonra 5 gün daha sürekli enfüzyon şeklinde i.v. Proleukin verilir ve ilaçsız 3 hafta geçirilir. Bu, bir endüksiyon siklusunu oluşturur. Birinci siklusun 3 haftalık bekleme döneminden sonra ikinci bir endüksiyon siklusu verilmelidir.

Kontrendikasyon; ECOG performans durumu 2 olan hastalar, performans 1 veya ha yüksek - metastaz birden fazla - tanıdan 24 aydan az süre geçmesi, ciddi kardiyak hastalıkla, aktif enfeksiyon, dinlenme sırasında pO2 < 60 mm Hg olan hastalar, ciddi majör organ disfonksiyonu, SSS metastazı veya konvülsiyonları olan hastalar, aşırı duyarlılık, lökositi < 4000/mm3, trombositi 100 000/mm3 ve HCT < %30 olan hastalar, serum bilirubini ve kreatinini normalin dışında olan hastalar, organ allograftları olan hastalar, kortikosteroid gerektirebilecek hastalar, oto-immün hastalığı olan hastalar.

Yan etkiler; hipotansiyon, aritmi, angina pectoris, oligüri, hematüri, disspne, pulmoner ödem, hiperbilirubinemi, transaminazda yükselme, bulantı, diyare, anemi, trombositopeni, lökopeni, ajitasyon, anksiyete, konfüzyon, yorgunluk, baş ağrısı,allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

PROLEUKIN IV FLAKON Hakkında Kısa Bilgi

PROLEUKIN IV FLAKON 18x106 IU/ML, NOVARTİS SAĞLIK GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 18000000 IU aldeslökin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PROLEUKIN IV FLAKON , piyasada 837.71 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699504790757 dir.

PROLEUKIN IV FLAKON , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L03 İMMÜNOSTİMÜLANLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L03AC01 ve ATC adı aldesleukin dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

PROLEUKIN IV FLAKON hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.