R ile başlayan ilaçlar » Ilko » RECTALGIN %1 + %1 KREM (30 G)

RECTALGIN %1 + %1 KREM (30 G)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:hidrokortizon asetat kombinasyonları -anal
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C05 VAZOPROTEKTİFLER
C05A HEMOROİD VE ANAL FİSSÜR TOPKAL TEDAVİSİNDE KULLANILAN İLAÇLAR
C05AA Kortikosteroidler
C05AA01 hidrokortizon asetat kombinasyonları -anal
SB.atc:D07XA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ILKO
Barkod :8699680350073
Satış Fiyatı:24.55 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

hidrokortizon asetat kombinasyonları -anal Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Hemoroid, anal fissür, proktitis tedavisinde kortikosteroid ve lokal analjezik içerek kombinasyonlar.
Günde birkaç kez.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

RECTALGIN Hakkında Kısa Bilgi

RECTALGIN %1 + %1 KREM (30 G), ILKO firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 1+1 % hidrokortizon asetat kombinasyonları -anal etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. RECTALGIN , piyasada 24.55 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699680350073 dir.

RECTALGIN , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C05 VAZOPROTEKTİFLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D07XA01 ve ATC adı hydrocortisone dır. İlacın 6 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Hidrokortizon asetat kombinasyonları -anal etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.