SUMMER-S EVE MEDICATED DOUCHE 133 ML SOLUSYON

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:povidon iyot
ATC: ATC SINIFLAMASI - D - DERMATOLOJİKLER
D08 ANTİSEPTİKLER VE DEZENFEKTANLAR
D08A ANTİSEPTİKLER VE DEZENFEKTANLAR
D08AG İyodin
D08AG02 povidon iyot
SB.atc:G01AX11
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: KOZMED
Barkod :8699697330020
Satış Fiyatı:21.97 ₺
Son Güncelleme:1 Kasım 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

povidon iyot Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Vajina temizliği ve irrigasyonunda.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

SUMMER-S EVE MEDICATED DOUCHE Hakkında Kısa Bilgi

SUMMER-S EVE MEDICATED DOUCHE 133 ML SOLUSYON, KOZMED firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 133 adet povidon iyot etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SUMMER-S EVE MEDICATED DOUCHE , piyasada 21.97 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699697330020 dir.

SUMMER-S EVE MEDICATED DOUCHE , ATC sınıflamasının D - DERMATOLOJİKLER kategorisinde ve D08 ANTİSEPTİKLER VE DEZENFEKTANLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu G01AX11 ve ATC adı povidone-iodine dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

S ile başlayan ilaçlar » Kozmed » SUMMER-S EVE MEDICATED DOUCHE 133 ML SOLUSYON

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.