TAVEGYL 1 MG 20 TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:klemastin fumarat
ATC: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ
R06 SİSTEMİK ANTİHİSTAMİNİKLER
R06A SİSTEMİK ANTİHİSTAMİNİKLER
R06AA Aminoalkil etherler
R06AA04 klemastin fumarat
SB.atc:R06AA04
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NOVARTIS
Barkod :8699504010701
Satış Fiyatı:23.17 ₺
Son Güncelleme:1 Ağustos 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

klemastin fumarat Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Antihistaminik.
6- 12 yaş 2 x 0.5mg. Yetişkinler 2 x 1mg.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, akciğer hastalıkları.

Etkileşim; SSS depresanları.
Yan etkiler, sedasyon, sersemlik, yorgunluk, ağız kuruluğu, baş ağrısı, baş dönmesi, bronşial sekresyonun yoğunlaşması...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

TAVEGYL Hakkında Kısa Bilgi

TAVEGYL 1 MG 20 TABLET, NOVARTIS firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 20 adet 1 MG klemastin fumarat etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TAVEGYL , piyasada 23.17 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699504010701 dir.

TAVEGYL , ATC sınıflamasının R - SOLUNUM SİSTEMİ kategorisinde ve R06 SİSTEMİK ANTİHİSTAMİNİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu R06AA04 ve ATC adı clemastine dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

TAVEGYL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.