V ile başlayan ilaçlar » Actelion Ilac » VELETRI 0,5 MG INFUZYONLUK COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ (1 FLAKON)

VELETRI 0,5 MG INFUZYONLUK COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ (1 FLAKON)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:epoprostenol
ATC: ATC SINIFLAMASI - B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR
B01 ANTİTROMBOTİKLER
B01A ANTİTROMBOTİKLER
B01AC Platelet agregasyon inhibitörleri
B01AC09 epoprostenol
SB.atc:B01AC09
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ACTELION ILAC
Barkod :8697542790159
Satış Fiyatı:475.31 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

VELETRI Hakkında Kısa Bilgi

VELETRI 0,5 MG INFUZYONLUK COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ (1 FLAKON), ACTELION ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 0.5 MG epoprostenol etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. VELETRI , piyasada 475.31 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8697542790159 dir.

VELETRI , ATC sınıflamasının B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR kategorisinde ve B01 ANTİTROMBOTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B01AC09 ve ATC adı epoprostenol dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.


İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.