VESANOID 10 MG 100 YUM.KAPSÜL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:tretinoin
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01X DİĞER
L01XX Diğer
L01XX14 tretinoin
SB.atc:L01XX14
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: AA DANIŞMANLIK EĞİTİM ORGANİZASYON VE TIBBİ ÜRÜNLER TİCARET LTD. ŞTİ.
Barkod :8680979254011
Satış Fiyatı:818.07 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:08 Mayıs 2021
Paylaş:

tretinoin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Retinoid grubu antineoplastik.
30-90 gün süre ile 45mg/m2/gün iki eşit doza bölerek.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, gebelik, emzirme, tetrasiklin, düşük dozlu progestogenler ve A vitamini ile kombine kullanımı.

Yan etkiler; deride kuruma, eritem ve döküntü, pruritus, terleme, saç dökülmesi, genital ülserasyon, mukus membranlarda kuruma, baş ağrısı, kafa-içi hipertansiyon, ateş, titreme, baş dönmesi, konfüzyon, anksiyete, görme ve işitme bozuklukları, bulantı, miyalji, hepatotoksisite, nefrotoksisite, aritmi...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

VESANOID Hakkında Kısa Bilgi

VESANOID 10 MG 100 YUM.KAPSÜL, AA DANIŞMANLIK EĞİTİM ORGANİZASYON VE TIBBİ ÜRÜNLER TİCARET LTD. ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 100 adet 10 MG tretinoin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. VESANOID , piyasada 818.07 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680979254011 dir.

VESANOID , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01XX14 ve ATC adı tretinoin dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

VESANOID hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.