Kafur + timol + anestezin + ATC Sınıflaması

ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ
R05 ÖKSÜRÜK VE SOĞUK ALGINLIĞI İLAÇLARI
R05X DİĞER
R05XX Diğer
R05XX kafur + timol + anestezin +

Kafur + timol + anestezin + etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Gece yatarken göğüs ve sırta sürülerek birkaç dakika hafifçe oğulmalıdır. Üşütmeden ileri gelen hallerde ve nezlede, teneffüs zorluklarında, adi ve boğmaca öksürüklerinde, ses kısıldığında ve balgam söktürmek için bir kap kaynar suya 1-2 kaşık Kataljin Merheminden ilave edilerek, ilaç buharları başa örtülen bir örtü altında teneffüs edilir. Yorgunluktan ileri gelen adi baş ağrılarında alın ve şakaklara bir miktar oğularak sürülebilir.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !


Kafur + timol + anestezin + etkin maddesini içeren ilaçlar


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.