BLEOCIN-S 15 MG 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:bleomicin
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01D SİTOTOKSİK ANTİBİYOTİKLER
L01DC Diğer
L01DC01 bleomicin
SB.atc:L01DC01
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ONKO İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Barkod :8699650791257
Satış Fiyatı: 636,09 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:15 Haziran 2024
Paylaş:

bleomicin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Skuamoz hücreli karsinom, lenfomalar, testis karsinomunda, maligniteye bağlı plevral effüzyonda, sitotoksik glikopeptid antibiyotik.
Metrekerae başına 10-20mg haftada 1-2 kez. Total 300mg.

Kontrendikasyon; solunum yetmezliği, akciğer fibrozu, böbrek yetmezliği, kardiyak problem, aşırı duyarlılık.

Etkileşim; diğer sitotoksikler ve radyoterapi ile birlikte uygulanması yan etkileri artırır.

Yan etkiler; interstisiyel pnömoni, akciğerde fibrozis, allerjik reaksiyonlar, ateş, nekroz ve kanamalar, alopesi, stomatit, parestezi, hiperestezi, ağızda ülser, iştahsızlık, bulantı, diyare...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

BLEOCIN-S Hakkında Kısa Bilgi

BLEOCIN-S 15 MG 1 FLAKON, ONKO İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 15 MG bleomicin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. BLEOCIN-S , piyasada 636,09 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699650791257 dir.

BLEOCIN-S , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01DC01 ve ATC adı bleomycin dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

BLEOCIN-S hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.