CARDIPASSIVE KARDIYAK PERFUZYON ICIN KARDIYOPLEJIK COZELTI (1000 ML)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:elektrolitler
ATC: ATC SINIFLAMASI - B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR
B05 KAN VE PERFÜZYON SOLÜSYONLARI
B05B I.V. SOLÜSYON
B05BB Elektrolit solüsyonları
B05BB01 elektrolitler
SB.atc:B05BB01
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: POLİFARMA İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Barkod :8699606696506
Satış Fiyatı:125.36 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:28 Ocak 2023
Paylaş:

CARDIPASSIVE KARDIYAK PERFUZYON ICIN KARDIYOPLEJIK COZELTI Hakkında Kısa Bilgi

CARDIPASSIVE KARDIYAK PERFUZYON ICIN KARDIYOPLEJIK COZELTI (1000 ML), POLİFARMA İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1000 adet ML elektrolitler etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. CARDIPASSIVE KARDIYAK PERFUZYON ICIN KARDIYOPLEJIK COZELTI , piyasada 125.36 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699606696506 dir.

CARDIPASSIVE KARDIYAK PERFUZYON ICIN KARDIYOPLEJIK COZELTI , ATC sınıflamasının B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR kategorisinde ve B05 KAN VE PERFÜZYON SOLÜSYONLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BB01 ve ATC adı electrolytes dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

CARDIPASSIVE KARDIYAK PERFUZYON ICIN KARDIYOPLEJIK COZELTI hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.