CLINOLEIC %20 IV INFUZYONLUK LIPID EMULSIYON (500 ML)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:LIPID EMULSIYONU
ATC:
SB.atc:B05BA02
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BAXTER TURKEY RENAL HİZMETLER ANONİM ŞİRKETİ
Barkod :8681413881015
Satış Fiyatı: 1.236,75 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:25 Mayis 2024
Paylaş:

CLINOLEIC Hakkında Kısa Bilgi

CLINOLEIC %20 IV INFUZYONLUK LIPID EMULSIYON (500 ML), BAXTER TURKEY RENAL HİZMETLER ANONİM ŞİRKETİ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 500 adet LIPID EMULSIYONU etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. CLINOLEIC , piyasada 1.236,75 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8681413881015 dir.

CLINOLEIC , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BA02 ve ATC adı fat emulsions dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

CLINOLEIC hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.