COLCHICUM DISPERT 0,5 MG FILM TABLET (50 TABLET)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:kolşisin
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M04 GUT İLAÇLARI
M04A GUT İLAÇLARI
M04AC Ürik asit metabolizmasına etki etmeyenler
M04AC01 kolşisin
SB.atc:M04AC01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: RECORDATİ İLAÇ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Barkod :8699559090314
Satış Fiyatı:23.17 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:16 Temmuz 2021
Paylaş:

kolşisin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Gut, Ailevi Akdeniz Ateşi, Behçet sendromunda.
Yetişkinde günde 0.5-1.5mg (max 4mg).

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Etkileşim; B12 vitamini, asidik ve alkali maddeler, SSS depresanları, sempatomimetikler.

Yan etkiler; bulantı, kusma, sulu ve kanlı diyare, karın ağrısı, hipovolemi, şok, hematüri, oligüri, agronülositoz, trombositopeni, anemi, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

COLCHICUM DISPERT Hakkında Kısa Bilgi

COLCHICUM DISPERT 0,5 MG FILM TABLET (50 TABLET), RECORDATİ İLAÇ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 50 adet 0.5 MG kolşisin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. COLCHICUM DISPERT , piyasada 23.17 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699559090314 dir.

COLCHICUM DISPERT , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M04 GUT İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M04AC01 ve ATC adı colchicine dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

COLCHICUM DISPERT hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.