DANASIN 200 MG 100 KAPSÜL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:danazol
ATC: ATC SINIFLAMASI - G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI
G03 CİNSİYET HORMONLARI - GENİTAL SİSTEM MODÜLATÖRLERİ
G03XA Antigonadotropinler ve benzer ajanlar
G03XA01 danazol
SB.atc:G03XA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SANAYİ A.Ş.
Barkod :8699828150107
Satış Fiyatı:301.44 ₺
Son Güncelleme:27 Kasım 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

danazol Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Endometriyozis, fibrokistik meme hastaliklari, primer menoraji, premenstruel Syd, histeroskopik endometriyal ablasyon öncesi endometrium'un inceltilmesi, primer jinekomasti, puberte prekoks, herediter anjioödem, otoimmün hastaliklarda (Sistemik Lupus Eritematoziz, Idyopatik Trombositopenik (Purpura), sentetik androjen.
100-800mg/gün iki veya üç dozda.

Gebelik kategorisi D.

Kontrendikasyon; Teshis konamamis anormal genital kanamalar, karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği,,kalp yetmezliği, hamilelik ve emzirme, porfiri, androjen bağımlı tümör, tromboembolik öykü, aşırı duyarlılık.

Etkileşim; anti epileptikler, insulin, antikoagülanlar, siklosporin, antihipertansifler.

Yan etkiler; androjenik ve anabolik etkiler...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

DANASIN Hakkında Kısa Bilgi

DANASIN 200 MG 100 KAPSÜL, KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SANAYİ A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 100 adet 200 MG danazol etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. DANASIN , piyasada 301.44 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699828150107 dir.

DANASIN , ATC sınıflamasının G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI kategorisinde ve G03 CİNSİYET HORMONLARI - GENİTAL SİSTEM MODÜLATÖRLERİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu G03XA01 ve ATC adı danazol dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

DANASIN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.