D ile başlayan ilaçlar » Medicheck Nukleer » DATSCAN 74 MBQ/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI (1 FLAKON)

DATSCAN 74 MBQ/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI (1 FLAKON)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:iodine ioflupane (123I)
ATC: ATC SINIFLAMASI - V - ÇEŞİTLİ
V09 DIAGNOSTIC RADIOPHARMACEUTICALS
V09A CENTRAL NERVOUS SYSTEM
V09AB Iodine (123I) compounds
V09AB03 iodine ioflupane (123I)
SB.atc:V09AB03
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MEDICHECK NUKLEER
Barkod :8699360730348
Satış Fiyatı: Mevcut değil

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

DATSCAN Hakkında Kısa Bilgi

DATSCAN 74 MBQ/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI (1 FLAKON), MEDICHECK NUKLEER firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet iodine ioflupane (123I) etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. DATSCAN , piyasada satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699360730348 dir.

DATSCAN , ATC sınıflamasının V - ÇEŞİTLİ kategorisinde ve V09 DIAGNOSTIC RADIOPHARMACEUTICALS sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V09AB03 ve ATC adı lodine ioflupane (123I) dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Iodine ioflupane (123I) etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.