DIGOXIN - ASSOS 0,5 MG /2 ML IV ENJEKSIYONLUK COZELTI 5 AMPUL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:digoksin
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C01 KALP İLAÇLARI
C01A KARDİYAK GLİKOZİTLER
C01AA Digitalis glikozidleri
C01AA05 digoksin
SB.atc:C01AA05
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ASSOS İLAÇ KİMYA GIDA ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE TİC. A.Ş.
Barkod :8699708751813
Satış Fiyatı:11.22 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:17 Eylül 2021
Paylaş:

digoksin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Kalp yetmezliğinde, kardiyak glikozid.
İdame 0.125-0.75mg/gün (çocukta 0.01-0.02mg/kg).

Gebelik kategorisi C. Anne sütüne geçer.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Etkileşim; kalsiyum, sempatomimetikler, lityum dahil psikotrop ilaçlar, kinidin, kalsiyum antagonistleri, amiodaron, spironolakton, triamteren, eritromisin, tetrasiklin, tiyazit diüretikler, kortikosteroidler, amfoterisin-B, antasitler, neomisin, kolestipol, kolestiramin, spironolakton.

Yan etkiler; iştahsızlık, bulantı, afazi, görsel bozukluklar, taşikardi, aritmi, ST çökmesi, jinekomasti, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

DIGOXIN - ASSOS Hakkında Kısa Bilgi

DIGOXIN - ASSOS 0,5 MG /2 ML IV ENJEKSIYONLUK COZELTI 5 AMPUL , ASSOS İLAÇ KİMYA GIDA ÜRÜNLERİ ÜRETİM VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 0.5 MG digoksin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. DIGOXIN - ASSOS , piyasada 11.22 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699708751813 dir.

DIGOXIN - ASSOS , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C01 KALP İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C01AA05 ve ATC adı digoxin dır. İlacın 6 adet eş değer ilacı bulunur.

DIGOXIN - ASSOS hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.