E ile başlayan ilaçlar » Generica » ETNA COMBO 100 MG/ 8 MG 14 TABLET

ETNA COMBO 100 MG/ 8 MG 14 TABLET

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:nimesulid + tiyokolşikosid
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M02 TOPİKAL KAS EKLEM AĞRI İLAÇLARI
M02A TOPİKAL KAS EKLEM AĞRI İLAÇLARI
M02AA Topikal nonsteroid antienflamatuar
M02AAx1x3 nimesulid + tiyokolşikosid
SB.atc:M02AA26
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: GENERICA
Barkod :8699293010968
Satış Fiyatı:21.53 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

ETNA COMBO Hakkında Kısa Bilgi

ETNA COMBO 100 MG/ 8 MG 14 TABLET, GENERICA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 14 adet 100/8 MG nimesulid + tiyokolşikosid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ETNA COMBO , piyasada 21.53 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699293010968 dir.

ETNA COMBO , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M02 TOPİKAL KAS EKLEM AĞRI İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M02AA26 ve ATC adı nimesulide dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Nimesulid + tiyokolşikosid etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.