ILOTEMOL 20 MCG/ML IV INFUZYON ICIN COZELTI ICEREN AMPUL (1 AMPUL)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:iloprost
ATC: ATC SINIFLAMASI - B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR
B01 ANTİTROMBOTİKLER
B01A ANTİTROMBOTİKLER
B01AC Platelet agregasyon inhibitörleri
B01AC11 iloprost
SB.atc:B01AC11
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SANAYİ A.Ş.
Barkod :8699828750628
Satış Fiyatı: 670,69 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:15 Haziran 2024
Paylaş:

iloprost Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Platelet agregasyon inhibitörü, antitrombotik.
Tedavinin başında tolere edilebilen doz belirlenir. 6 saat boyunca 0.5-2ng/kg/dakika.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, gebelik emzirme, kontrolsüz kanama riski, koroner hastalık, kalp yetmezliği, aritmi, pulmoner konjesyon.

Etkileşim; antihipertansifler, antikoagulanlar, diğer trombosit agregasyon inhibitörleri, NSA ilaçlar, fosfodiesteraz inhibitörleri, nitrovazodilatörler.

Yan etkiler; yüzde kızarıklık, baş ağrısı, kırıklık, bulantı, karın ağrısı, diyare, hipotansiyon, hipertansiyon, taşikardi, aritmi, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ILOTEMOL Hakkında Kısa Bilgi

ILOTEMOL 20 MCG/ML IV INFUZYON ICIN COZELTI ICEREN AMPUL (1 AMPUL), KOÇAK FARMA İLAÇ VE KİMYA SANAYİ A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 20 MCG iloprost etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ILOTEMOL , piyasada 670,69 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699828750628 dir.

ILOTEMOL , ATC sınıflamasının B - KAN VE KAN YAPICI ORGANLAR kategorisinde ve B01 ANTİTROMBOTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B01AC11 ve ATC adı iloprost dır. İlacın 15 adet eş değer ilacı bulunur.

ILOTEMOL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.