JINETERON 5 MG TABLET (30 TABLET)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:noretisteron
ATC: ATC SINIFLAMASI - G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI
G03 CİNSİYET HORMONLARI - GENİTAL SİSTEM MODÜLATÖRLERİ
G03D PROGESTOGENLER
G03DC Estren türevleri
G03DC02 noretisteron
SB.atc:G03DC02
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BİOFARMA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Barkod :8699578010270
Satış Fiyatı: 92.01 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:6 Nisan 2024
Paylaş:

noretisteron Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Dis­fonk­si­yo­nel ka­na­ma­la­r, pri­mer ve se­kon­der ame­no­re, ute­rus hi­pop­la­zi­si, mens­tru­as­yo­nun öne alın­ma­sı yada er­te­len­me­si, en­do­met­ri­o­zis­te estren türevi progestojen.
Dis­fonk­si­yo­nel ka­na­ma­lar­da 10 gün sü­rey­le 3x1, mens­trü­as­yo­nun öne alın­ma­sı ya da er­te­len­me­sin­de bek­le­nen mens­trü­as­yon­dan 3 gün ön­ce baş­la­ya­rak 10-14 gü­nü geç­me­mek şar­tıy­la 3x1.

Kontrendikasyon; ge­be­lik, ka­ra­ci­ğe­r yetmezliği, Du­bin-John­son ve Ro­tor send­ro­mu, ka­ra­ci­ğer tü­mörü, ön­ce­ki ge­be­lik­ler­de oluş­muş sa­rı­lık, her­­pes ges­ta­ti­onis ve trom­bo­em­bo­li öyküsü.
Yan Etkiler; bu­lan­tı...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

JINETERON Hakkında Kısa Bilgi

JINETERON 5 MG TABLET (30 TABLET), BİOFARMA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 5 MG noretisteron etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. JINETERON , piyasada 92.01 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699578010270 dir.

JINETERON , ATC sınıflamasının G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI kategorisinde ve G03 CİNSİYET HORMONLARI - GENİTAL SİSTEM MODÜLATÖRLERİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu G03DC02 ve ATC adı norethisterone dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.