L ile başlayan ilaçlar » Deva Holding » LOVITREC 20 MG FILM KAPLI TABLET (2 TABLET)

LOVITREC 20 MG FILM KAPLI TABLET (2 TABLET)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:vardenafil
ATC: ATC SINIFLAMASI - G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI
G04 ÜROLOJİKLER
G04B ÜROLOJİKLER
G04BE Erektil disfonksiyon ilaçları
G04BE09 vardenafil
SB.atc:G04BE09
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: DEVA HOLDING
Barkod :8699525099518
Satış Fiyatı:88.99 ₺
DDD (Yetişkin için ortalama günlük doz) : 10mg Oral

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

vardenafil Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Erektil disfonksiyonda.
5-20mg.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, nitratlar ve potent CYP3A4 inhibitörleri ile birlikte kullanım.

Etkileşim; CYP3A4 inhibitörlerinitratlar,

Yan etkiler; başağrısı, yüzde kızarıklık, sersemlik hali, dispepsi, nazal konjesyon, anormal görüş (hafif ve geçici, özellikle görmede renklerin soluklaşması, bunun yanında ışığı algılamada artış ve bulanık görme)...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

LOVITREC Hakkında Kısa Bilgi

LOVITREC 20 MG FILM KAPLI TABLET (2 TABLET), DEVA HOLDING firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 2 adet 20 MG vardenafil etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. LOVITREC , piyasada 88.99 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699525099518 dir.

LOVITREC , ATC sınıflamasının G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI kategorisinde ve G04 ÜROLOJİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu G04BE09 ve ATC adı vardenafil dır. İlacın 9 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.