LUCRIN DEPOT 1 AY IM/SC 3,75 MG KULLANIMA HAZIR TOZ VE ÇÖZÜCÜ İÇEREN ÇİFT BÖLMELİ ENJEKTÖR

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:löprolid asetat
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L02 HORMONAL TEDAVİ
L02A HORMONLAR
L02AE Gonadotropin releasing hormone analogları
L02AE02 löprolid asetat
SB.atc:L02AE02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ABBVİE TIBBİ İLAÇLAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Barkod :8680656080117
Satış Fiyatı:578.89 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:16 Ekim 2021
Paylaş:

löprolid asetat Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

LHRH analoğu.
Ayda bir kez cilt altı.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, orşiektomi, omurilik kompresyonu bulunan ya da spinal metastaz bulguları olan prostat kanseri hastalarında tek başına tedavi olarak uygulanması, kadınlarda ve pediyatrik hastalar.

Yan etkiler; sıcak basması, yorgunluk, bitkinlik, enjeksiyon yerindeki geçici lokal iritasyon, ödem, anjina, aritmi, libido azalması, uykusuzluk, dispne, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

LUCRIN DEPOT Hakkında Kısa Bilgi

LUCRIN DEPOT 1 AY IM/SC 3,75 MG KULLANIMA HAZIR TOZ VE ÇÖZÜCÜ İÇEREN ÇİFT BÖLMELİ ENJEKTÖR, ABBVİE TIBBİ İLAÇLAR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 3.75 MG löprolid asetat etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. LUCRIN DEPOT , piyasada 578.89 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680656080117 dir.

LUCRIN DEPOT , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L02 HORMONAL TEDAVİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L02AE02 ve ATC adı leuprorelin dır. İlacın 6 adet eş değer ilacı bulunur.

LUCRIN DEPOT hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.