NABOTA 100 UNITE ENJEKSIYONLUK COZELTI HAZIRLAMAK ICIN LIYOFILIZE TOZ (1 FLAKON)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:botulinum toksini
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M03 KAS GEVŞETİCİLER
M03A PERİFERİK ETKİLİ KAS GEVŞETİCİLER
M03AX Diğer
M03AX01 botulinum toksini
SB.atc:M03AX01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SELTEK İLAÇ PAZARLAMA VE DIŞ TİC.AŞ.
Barkod :8680869372016
Satış Fiyatı:960.87 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:24 Eylül 2021
Paylaş:

botulinum toksini Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Clostridium botulinum toksini tip A nöromusküler kavşakta asetilkolin salınımını önleyerek kolinerjik iletiyi bloke etmektedir. Nöromusküler kavşaktaki sinir sonlanmaları artık sinir uyarılarına yanıt vermemektedir ve kimyasal taşıyıcının sekresyonu önlenmiştir (kimyasal denervasyon). Uyarı iletisinin yeniden kurulması yeni oluşan sinir sonlanmaları ve motor son plaklarla gerçekleşmektedir.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

NABOTA Hakkında Kısa Bilgi

NABOTA 100 UNITE ENJEKSIYONLUK COZELTI HAZIRLAMAK ICIN LIYOFILIZE TOZ (1 FLAKON), SELTEK İLAÇ PAZARLAMA VE DIŞ TİC.AŞ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 100 IU botulinum toksini etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NABOTA , piyasada 960.87 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680869372016 dir.

NABOTA , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M03 KAS GEVŞETİCİLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M03AX01 ve ATC adı botulinum toxin dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

NABOTA hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.