NAVELBINE 20 MG 1 YUMUŞAK KAPSÜL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:vinorelbin
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01C ALKALOİDLER VE DİĞER DOĞAL ÜRÜNLER
L01CA Vinka alkaloidleri ve analogları
L01CA04 vinorelbin
SB.atc:L01CA04
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: PIERRE FABRE İLAÇ A.Ş
Barkod :8699749190039
Satış Fiyatı:229.83 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:05 Haziran 2021
Paylaş:

vinorelbin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Vinka alkoloidi, antineoplastik.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, kemik iliği depresyonu, enfeksiyon, karaciğer yetmezliği, gebelik, emzirme, solunum yetmezliği.

Yan etkiler; kemik iliği depresyonu, bulantı, diyare, stomatit, alopesi, nöromotor bozukluk, enfeksiyonlar, iskemik kalp hastalığı, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

NAVELBINE Hakkında Kısa Bilgi

NAVELBINE 20 MG 1 YUMUŞAK KAPSÜL, PIERRE FABRE İLAÇ A.Ş firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 20 MG vinorelbin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NAVELBINE , piyasada 229.83 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699749190039 dir.

NAVELBINE , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01CA04 ve ATC adı vinorelbine dır. İlacın 7 adet eş değer ilacı bulunur.

NAVELBINE hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.