N ile başlayan ilaçlar » Vem Ilac » NETILCIN %0.3 GOZ DAMLASI, COZELTI

NETILCIN %0.3 GOZ DAMLASI, COZELTI

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:netilmisin sülfat -oftalmik
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR
S01A ANTİENFEKTİFLER
S01AA Antibiyotikler
S01AA23 netilmisin sülfat -oftalmik
SB.atc:S01AA23
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: VEM ILAC
Barkod :8699844612139
Satış Fiyatı:16.74 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

netilmisin sülfat -oftalmik Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Protein sentezi inhibitörü aminoglikozid grubu antibiyotik.
Günde 3 defa 1-2 damla.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

NETILCIN Hakkında Kısa Bilgi

NETILCIN %0.3 GOZ DAMLASI, COZELTI, VEM ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 0.3 G netilmisin sülfat -oftalmik etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NETILCIN , piyasada 16.74 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699844612139 dir.

NETILCIN , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S01AA23 ve ATC adı netilmicin dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Netilmisin sülfat -oftalmik etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.