NEUQUIN 200 MG FILM KAPLI TABLET (30 TABLET)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:hidroksiklorokin sülfat
ATC: ATC SINIFLAMASI - P - PARAZİT İLAÇLARI BÖCEK İLAÇLARI VE KOVUCULAR
P01 ANTİPROTOZOAL İLAÇLAR
P01B ANTİMALARİAL İLAÇLAR
P01BA Aminokuinolinler
P01BA02 hidroksiklorokin sülfat
SB.atc:P01BA02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NEUTEC İLAÇ SAN. TİC. A.Ş.
Barkod :8697936093293
Satış Fiyatı:21.50 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:08 Mayıs 2021
Paylaş:

hidroksiklorokin sülfat Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Antimalarial ve antiromatoid.
Antiromatid olarak 2-3 x 1 tablet, antimalarial olarak supresyon tedavisinde her hafta aynı gün 400mg (çocukta 5mg/kg), akut atakta 800mg ilkdozdan 6-8- saat sonra ve sonraki iki gün 400mg.

Kontrendikasyon; makülopati, 6 yaş altı, emzirme.

Etkileşim; digoksin, insülin, oral antidiyabetikler.

Yan etkiler; retinopati, korneal değişiklikler, bulantı, karın ağrısı, diyare, alopesi, saçlarda beyazlama, miyopati, aritmi, anemi, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

NEUQUIN Hakkında Kısa Bilgi

NEUQUIN 200 MG FILM KAPLI TABLET (30 TABLET), NEUTEC İLAÇ SAN. TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 200 MG hidroksiklorokin sülfat etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NEUQUIN , piyasada 21.50 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8697936093293 dir.

NEUQUIN , ATC sınıflamasının P - PARAZİT İLAÇLARI BÖCEK İLAÇLARI VE KOVUCULAR kategorisinde ve P01 ANTİPROTOZOAL İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu P01BA02 ve ATC adı hydroxychloroquine dır. İlacın 5 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.