NOXAFIL 100 MG 24 ENTERIK TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:posakonazol
ATC: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK)
J02 SİSTEMİK ANTİMİKOTİKLER
J02A SİSTEMİK ANTİMİKOTİKLER
J02AC Triazol türevleri
J02AC04 posakonazol
SB.atc:J02AC04
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MERCK SHARP DOHME İLAÇLARI LTD. ŞTİ.
Barkod :8699636041284
Satış Fiyatı:5493.88 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:18 Mart 2023
Paylaş:

posakonazol Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Triazol türevleri antifungal.
Refrakter İnvazif Mantar Enfeksiyonlarında günde iki defa 400 mg (10 ml). veya günde dört defa 200 mg (5 ml).
Orofarengeal Kandidiyazisde ilk gün yükleme dozu olarak günde bir defa 200 mg (5ml), bunu takiben 13 gün süreyle günde bir defa 100 mg (2.5 ml)
İnvazif Mantar Enfeksiyonlarının Profilaksisi günde 3 defa 200 mg (5ml). Yemeklerle birlikte ya da yemeği tolere edemeyen hastalarda destekleyici besinlerle birlikte uygulanmalıdır.
Tedavi süresi nötropeninin veya immünsupresyonun iyileşmesi esasına dayanır. Nötrofil sayısı 500 hücre/mm3 ‘ün üzerine çıktıktan sonra, 7 gün daha devam etmelidir.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

NOXAFIL Hakkında Kısa Bilgi

NOXAFIL 100 MG 24 ENTERIK TABLET, MERCK SHARP DOHME İLAÇLARI LTD. ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 24 adet 100 MG posakonazol etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NOXAFIL , piyasada 5493.88 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699636041284 dir.

NOXAFIL , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J02 SİSTEMİK ANTİMİKOTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J02AC04 ve ATC adı posaconazole dır. İlacın 11 adet eş değer ilacı bulunur.

NOXAFIL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.