N ile başlayan ilaçlar » Glaxosmithkline » NUCALA 100 MG SC ENJEKSIYONLUK COZELTI ICIN LIYOFILIZE TOZ (1 FLAKON)

NUCALA 100 MG SC ENJEKSIYONLUK COZELTI ICIN LIYOFILIZE TOZ (1 FLAKON)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:mepolizumab
ATC: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ
R03 OBSTRÜKTİF SOLUNUM SİSTEMİ HASTALIKLARI
R03D DİĞER SİSTEMİK İLAÇLAR
R03DX Diğer
R03DX09 mepolizumab
SB.atc:R03DX09
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: GLAXOSMITHKLINE
Barkod :8699522779987
Satış Fiyatı:3870.45 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

NUCALA Hakkında Kısa Bilgi

NUCALA 100 MG SC ENJEKSIYONLUK COZELTI ICIN LIYOFILIZE TOZ (1 FLAKON), GLAXOSMITHKLINE firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 100 MG mepolizumab etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NUCALA , piyasada 3870.45 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699522779987 dir.

NUCALA , ATC sınıflamasının R - SOLUNUM SİSTEMİ kategorisinde ve R03 OBSTRÜKTİF SOLUNUM SİSTEMİ HASTALIKLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu R03DX09 ve ATC adı other systemic drugs for obtstructive airway diseases dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Mepolizumab etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.