OSTENIL 20 MG 1 ENJEKTÖR

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:sodyum hiyalüronat
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M09 DİĞER KAS İSKELET SİSTEMİ İLAÇLARI
M09A DİĞER KAS İSKELET SİSTEMİ İLAÇLARI
M09AX Diğer
M09AX01 sodyum hiyalüronat
SB.atc:M09AX01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BİO-GEN İLAÇ SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ.
Barkod :8699821950018
Satış Fiyatı:257.15 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:28 Ocak 2022
Paylaş:

sodyum hiyalüronat Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Diz osteoartritinin semptomatik tedavisinde, doku lubrikanı.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

OSTENIL Hakkında Kısa Bilgi

OSTENIL 20 MG 1 ENJEKTÖR, BİO-GEN İLAÇ SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 20 MG sodyum hiyalüronat etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. OSTENIL , piyasada 257.15 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699821950018 dir.

OSTENIL , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M09 DİĞER KAS İSKELET SİSTEMİ İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M09AX01 ve ATC adı hyaluronic acid dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

OSTENIL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.