OTIMISIN 10 ML DAMLA

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:prednizolon + pantokain -otolojik
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S02 OTOLOJİK İLAÇLAR
S02B KORTİKOSTEROİDLER
S02BA Kortikosteroidler
S02BA03 prednizolon + pantokain -otolojik
SB.atc:S02BA03
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: HÜSNÜ ARSAN İLAÇLARI A.Ş.
Barkod :8699570620019
Satış Fiyatı:5.12 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:01 Mayıs 2021
Paylaş:

prednizolon + pantokain -otolojik Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Otolojik kortikosteroid ve lokal anestezik kombinasyonu.
Günde 3-4 kez 3-4 damla.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

OTIMISIN Hakkında Kısa Bilgi

OTIMISIN 10 ML DAMLA, HÜSNÜ ARSAN İLAÇLARI A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 10 adet 33+220 MG prednizolon + pantokain -otolojik etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. OTIMISIN , piyasada 5.12 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699570620019 dir.

OTIMISIN , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S02 OTOLOJİK İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S02BA03 ve ATC adı prednisolone dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

OTIMISIN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.