PALIGIS 3 MG UZATILMIS SALIMLI TABLET (28 TABLET)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:paliperidon
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N05 PSİKOLEPTİKLER
N05A ANTİPSİKOTİKLER
N05AX Diğer
N05AX13 paliperidon
SB.atc:N05AX13
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: FARMA-TEK İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş
Barkod :8699738030018
Satış Fiyatı:278.05 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:28 Ocak 2023
Paylaş:

paliperidon Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Antipsikotik.
3-12mg/gün.

Gebelik kategorisi C. Anne sütüne geçer.

Etkileşim; SSS depresanları, alkol, levodopa, dopamin antagonistleri, antikonvülsifler.

Yan etkiler; baş ağrısı, taşikardi, ektrapiramidal bozukluklar, disknezi, sedasyon, ağız kuruluğu, hipotansiyon, EKG'de QT uzaması, nöroleptik malign sendrom...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

PALIGIS Hakkında Kısa Bilgi

PALIGIS 3 MG UZATILMIS SALIMLI TABLET (28 TABLET), FARMA-TEK İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 3 MG paliperidon etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PALIGIS , piyasada 278.05 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699738030018 dir.

PALIGIS , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N05 PSİKOLEPTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N05AX13 ve ATC adı paliperidone dır. İlacın 14 adet eş değer ilacı bulunur.

PALIGIS hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.