PF IZOTONIK SODYUM KLORUR CERRAHI KULLANIM ICIN IRRRIGASYON COZELTISI 1000 ML

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:SODYUM KLORUR
ATC:
SB.atc:B05CB01
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: POLİFARMA İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Barkod :8699606683476
Satış Fiyatı:49.91 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:28 Ocak 2023
Paylaş:

PF IZOTONIK SODYUM KLORUR CERRAHI KULLANIM ICIN IRRRIGASYON COZELTISI Hakkında Kısa Bilgi

PF IZOTONIK SODYUM KLORUR CERRAHI KULLANIM ICIN IRRRIGASYON COZELTISI 1000 ML, POLİFARMA İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1000 adet 0.9 % SODYUM KLORUR etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. PF IZOTONIK SODYUM KLORUR CERRAHI KULLANIM ICIN IRRRIGASYON COZELTISI , piyasada 49.91 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699606683476 dir.

PF IZOTONIK SODYUM KLORUR CERRAHI KULLANIM ICIN IRRRIGASYON COZELTISI , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05CB01 ve ATC adı sodium chloride dır. İlacın 179 adet eş değer ilacı bulunur.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.