ROLGICIN 30 MG/ML IM/IV ENJEKSIYONLUK COZELTI (5 AMPUL)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:ketorolak
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER
M01A ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER (NONSTEROİD)
M01AB Asetik asit türevleri
M01AB15 ketorolak
SB.atc:S01BC05
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: WORLD MEDICINE İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Barkod :8680199023268
Satış Fiyatı: 92,05 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:15 Haziran 2024
Paylaş:

ketorolak Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Postoperatif ve şiddetli ağrıların kısa süreli tedavisinde.
Tablet; 4-6 saatte bir 1 tablet, max 40mg/gün, max 5 gün. Ampul; IM, başlangıç 10mg, 4-6 saatte bir 10-30mg, max 90mg/gün.

Kontrendikasyon; astım, hipovolemi, dehidratasyon, peptik ülser, koagulasyon bozuklukları, aşırı duyarlılık, nazal polip, gebelik, emzirme, böbrek ve karaciğer hastalıkları, kanama riski, 16 yaş altı, 65 yaş üzeri, antienflamatuar, lityum, pentoksifilin, probenesid, fenitoin, digoksin, antikoagulanlar ile birlikte kullanımı kontrendikedir.

Yan etkiler; gastrointestinal ülser, kanama, perforasyon, allerjik reaksiyonlar, böbrek yetmezliği, ödem, dispne, astım...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ROLGICIN Hakkında Kısa Bilgi

ROLGICIN 30 MG/ML IM/IV ENJEKSIYONLUK COZELTI (5 AMPUL), WORLD MEDICINE İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 30 MG ketorolak etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ROLGICIN , piyasada 92,05 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680199023268 dir.

ROLGICIN , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S01BC05 ve ATC adı ketorolac dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.