SELFLEKS KARDIYOSOL KARDIYAK PERFUZYON ICIN KARDIYOPLEJIK COZELTI 1000 ML TORBA

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:KALSIYUM KLORUR HEKSEHIDRAT
ATC:
SB.atc:B05BB01
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: HAVER FARMA İLAÇ ANONİM ŞİRKETİ
Barkod :8680400770196
Satış Fiyatı: 297,22 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:25 Mayis 2024
Paylaş:

SELFLEKS KARDIYOSOL KARDIYAK PERFUZYON ICIN KARDIYOPLEJIK COZELTI Hakkında Kısa Bilgi

SELFLEKS KARDIYOSOL KARDIYAK PERFUZYON ICIN KARDIYOPLEJIK COZELTI 1000 ML TORBA, HAVER FARMA İLAÇ ANONİM ŞİRKETİ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1000 adet ML KALSIYUM KLORUR HEKSEHIDRAT etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SELFLEKS KARDIYOSOL KARDIYAK PERFUZYON ICIN KARDIYOPLEJIK COZELTI , piyasada 297,22 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680400770196 dir.

SELFLEKS KARDIYOSOL KARDIYAK PERFUZYON ICIN KARDIYOPLEJIK COZELTI , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BB01 ve ATC adı electrolytes dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

SELFLEKS KARDIYOSOL KARDIYAK PERFUZYON ICIN KARDIYOPLEJIK COZELTI hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.