SILNORM 100 MG 60 TABLET

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:silostazol
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C01 KALP İLAÇLARI
C01C KARDİYAK STİMÜLANLAR
C01CE Fosfodiesterz inhibitörleri
C01CE0x silostazol
SB.atc:B01AC23
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NEUTEC İLAÇ SAN. TİC. A.Ş.
Barkod :8680881019869
Satış Fiyatı:69.12 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:08 Mayıs 2021
Paylaş:

silostazol Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Tıkayıcı arter hastalıklarında.
2x50-100mg, aç karna.

Gebelik kategorisi C.

Kontrendikasyon; kontrolsüz hemoraji riski, kalp yetmezliği, gebelik, aşırı duyarlılık.

Etkileşim; trombosit agregasyon inhibitörleri, CYP3A4 ve CYP2C19 ile ilişkili ilaçlar (makrolidler, ketokonazol, diltiazem, flukonazol vs), sildenafil, PDE 3 ve 5 inhibitörleri, greyfurt.

Yan etkiler; baş ağrısı, kırıklık, karın ağrısı, diyare, dispepsi, miyalji, çarpıntı, hipertansiyon, ödem, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

SILNORM Hakkında Kısa Bilgi

SILNORM 100 MG 60 TABLET, NEUTEC İLAÇ SAN. TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 60 adet 100 MG silostazol etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SILNORM , piyasada 69.12 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680881019869 dir.

SILNORM , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C01 KALP İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B01AC23 ve ATC adı cilostazol dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.