THALIDOMIDE CELGENE 50 MG 28 KAPSUL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:talidomid
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L04 İMMÜNOSÜPRESANLAR
L04A İMMÜNOSÜPRESANLAR
L04AX Diğer
L04AX02 talidomid
SB.atc:L04AX02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ER-KİM İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Barkod :8699538154808
Satış Fiyatı:1757.95 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:21 Ocak 2022
Paylaş:
DDD (Yetişkin için ortalama günlük doz) : 0.1g Oral

talidomid Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

İmmünosupresan.
200-400mg/gün.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, gebelik, emzirme.

Yan etkiler; kabızlık, uyuklama, asteni, periferik duyusal nöropati, ortostatik hipotansiyon, nötropeni, Stevens Johnson, allerjik reaksiyonlar, iştah artması, bradikardi, taşikardi, tromboz...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

THALIDOMIDE CELGENE Hakkında Kısa Bilgi

THALIDOMIDE CELGENE 50 MG 28 KAPSUL, ER-KİM İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 50 MG talidomid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. THALIDOMIDE CELGENE , piyasada 1757.95 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699538154808 dir.

THALIDOMIDE CELGENE , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L04 İMMÜNOSÜPRESANLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L04AX02 ve ATC adı thalidomide dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

THALIDOMIDE CELGENE hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.