TOVIAZ 4 MG 28 UZATILMIS SALIMLI TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:fesoterodin
ATC: ATC SINIFLAMASI - G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI
G04 ÜROLOJİKLER
G04B ÜROLOJİKLER
G04BD Üriner antispazmodikler
G04BD11 fesoterodin
SB.atc:G04BD11
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: PFİZER PFE İLAÇLARI ANONİM ŞİRKETİ
Barkod :8681308035127
Satış Fiyatı: 205,77 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:7 Temmuz 2024
Paylaş:

fesoterodin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Aşırı aktif mesane sendromunda üriner antispazmodik.
Günde bir 4mg, max 8mg.

Gebelik kategorisi C.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, üriner retansiyon, gastrik retansiyon, dar açılı glokom, myastenia gravis, karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği, ülseratif kolit, toksik megakolon.

Etkileşim; diğer antimuskarinik ajanlar ve antikolinerjikler, CYP3A4 inhibitörleri, CYP2D6 inhibitörleri, oral kontraseptifler, varfarin...

Yan etkiler; ağız kuruluğu, göz kuruluğu, dispepsi, konstipasyon, üriner sistem enfeksyonu, uykusuzluk, baş dönmesi, baş ağrısı, taşikardi, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

TOVIAZ Hakkında Kısa Bilgi

TOVIAZ 4 MG 28 UZATILMIS SALIMLI TABLET, PFİZER PFE İLAÇLARI ANONİM ŞİRKETİ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 4 MG fesoterodin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TOVIAZ , piyasada 205,77 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8681308035127 dir.

TOVIAZ , ATC sınıflamasının G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI kategorisinde ve G04 ÜROLOJİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu G04BD11 ve ATC adı fesoterodine dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

TOVIAZ hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.