TRH FERRING 0,2 MG/ML IV ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN 1 AMPUL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:protirelin
ATC: ATC SINIFLAMASI - V - ÇEŞİTLİ
V04 DİAGNOSTİK AJANLAR
V04C OTHER DIAGNOSTIC AGENTS
V04CJ Tests for thyreoidea function
V04CJ02 protirelin
SB.atc:V04CJ02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: FERRİNG İLAÇ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Barkod :8697621750180
Satış Fiyatı:83.14 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:16 Temmuz 2021
Paylaş:

protirelin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

TRH testi uygulamasında sentetik TSH.
Çocukta 1mcg/kg, yetişkinde 0.2mg. IV.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

TRH FERRING Hakkında Kısa Bilgi

TRH FERRING 0,2 MG/ML IV ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN 1 AMPUL, FERRİNG İLAÇ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 0.2 MG/ML protirelin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TRH FERRING , piyasada 83.14 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8697621750180 dir.

TRH FERRING , ATC sınıflamasının V - ÇEŞİTLİ kategorisinde ve V04 DİAGNOSTİK AJANLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V04CJ02 ve ATC adı protirelin dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

TRH FERRING hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.