TYKERB 250 MG 70 FİLM TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:lapatinib
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01X DİĞER
L01XE Protein kinaz inhibitörleri
L01XE07 lapatinib
SB.atc:L01XE07
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NOVARTIS
Barkod :8699504092127
Satış Fiyatı:3974.44 ₺
Son Güncelleme:1 Ağustos 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

lapatinib Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Proteein kinaz inhibitörü antineoplastik.
1 x 1250mg (5 tablet).

Gebelik kategorisi D.

Etkileşim; CYP3A4 inhibitörleri (örneğin ketokonazol, itrakonazol veya greyfurt suyu), CYP3A4 indüktörleri (örneğin rifampin, karbamazepin veya fenitoin), CYP2C8 substratları, digoksin, topotekan, rosuvastatin.

Yan etkiler; anoreksia, sol ventrikül ejeksiyon fraksiyonunun azalması, diyare, bulantı, bitkinlik, dispepsi, deride kuruluk, baş ağrısı, stomatit, kabızlık, karın ağrısı, ekstremitelerde ağrı, sırt ağrısı, mukoza enflamasyonu, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

TYKERB Hakkında Kısa Bilgi

TYKERB 250 MG 70 FİLM TABLET, NOVARTIS firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 70 adet 250 MG lapatinib etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TYKERB , piyasada 3974.44 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699504092127 dir.

TYKERB , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01XE07 ve ATC adı lapatinib dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

TYKERB hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.